• U bent ingelogd als:

Loting eerst ronde KNVB West 1 beker

Geplaatst in Scorebord

 

In het clubhuis van DEM in Beverwijk werd vandaag geloot voor de eerste knock-out ronde van de KNVB beker van het district West 1. De 143 teams zijn ingedeeld in drie regio’s. Noord, midden en zuid. De wedstrijden zullen worden gepeeld in het weekend van 22 en 23 oktober. Indien er competitie verplichtingen zijn dan zullen de bekerwedstrijden verschoven worden naar 25, 26 of 27 oktober.

De halvefinalisten plaatsen zich voor de grote KNVB Beker. De finale is op 20 mei 2017. Magreb’90 is titelverdediger.

REGIO NOORD:
  THUIS UIT
1  SRC (zon) ADO’20 (zon)
2  ZOB (zat) Ilpendam (zon)
3  LSVV (zon) Kleine Sluis (zon)
4  Bergen (zon) DEM (zon)
5  JVC (zon) Strandvogels (zon)
6  Dynamo (zon) Wijk aan Zee (zon)
7  Spartanen (zon) Alcmaria Victrix (zon)
8  Zaanlandia (zon) Vrome (zon)
9  Alkmaarssch Boys Succes (zon)
10  St George (zon) Purmersteijn (zon)
11  FC Purmerend (zon)  Volendam (zon)
12  AFC’34 (zon) Saenden (zon)
13  Zouaven (zat) Zouaven (zon)
14  Hollandia (zon)  Odin’59 2 (zat)
15  Meervogels’31 (zon) Hollandia T. (zon)
16  Volendam 2 (zat) Kolping Boys (zon)
17  IVV (zon) Volendam (zat)
18  Hellas Sport (zat) HSV Heiloo (zon)
19  ZAP (zon) Hercules Zaandam (zon)
20  HSV Sport 1889 (z0n) De Valken (zon)
21  Andijk (zat) Grashoppers (zon)
22  Zaandijk (zon) Kennemers (zon)
23  Castricum (zat) VVW (zon)
REGIO MIDDEN:
  THUIS UIT
1  Kadoelen (zat) KDO (zon)
2  ZSGOWMS (zat) AS’80 (zon)
3  VVC (zat) SDO (zon)
4  AGB (zon) Fortius (zon)
5  NFC (zon) HBOK (zat)
6  Hillegom (zon) Abcoude (zon)
7  Arsenal (zon) EDO (zat)
8  DWS (zon) Wartburgia (zat)
9  JOS/W (zon) Germaan/De Eland (zon)
10  United Davo (zon) Hoofddorp (zon)
11  Diemen (zon) Stormvogels (zat)
12  ZSGOWMS (zon) RODA ’23 (zon)
13  FC Weesp (zon) OSV (zon)
14  Swift (zat) Ouderkerk (zon)
15  Zandvoort (zat) AC Amsterdam (zat)
16  Martinus (zon) Ajax 2 (zat)
17  Spaarnwoude (zon) Ajax (zat)
18  DCG (zon) Pancratius (zat)
19  TOG (zon) EDO (zon)
20  Pancratius (zon) Kon. HFC 2 (zon)
21  Buitenboys (zat) Hoofddorp 2 (zon)
22  Aalsmeer (zat) AFC 2 (zon)
23  AFC (zat) VEW (zat)
24  Schoten (zon) Zeeburgia (zon)
25  WVHEDW (zat) VRIJGELOOT
REGIO ZUID:
  THUIS UIT
1  DEV Doorn (zat)  Lopik (zat)
2  Odysseus ’91 (zat) Woudenberg (zat)
3  Benschop (zat)  Rivierwijkers (zon)
4  Wasmeer (zon) DOVO (zat)
5  Hercules 2 (zon) SVM (zat)
6  Deltasports’95 (zat) CSW (zat)
7  DVSU (zat) Veenendaal (zat)
8  Patria (zat) Zwaluwen Utrecht’11 (zon)
9  Breukelen (zat) Geinoord (zat)
10  VVA (zat) Renswoude (zat)
11  TOV (zat) De Merino’s (zat)
12  Altius (zat) APWC (zon)
13  Hoogland (zon) Laren’99 (z0n)
14  FC Driebergen (zat) Valleivogels (zat)
15  SV Nieuw Utrecht (zon) IJFC (zat)
16  De Bilt (zat) VRC (zat)
17  Soest (zon) De Meern (zon)
18  JSV Nieuwegein (zat) Zeist (zon)
19  Eemdijk (zat) VVZ’49 (zat)
20  Roda’46 (zat) Argon (zat)
21  De Vecht (zat) VVZA (zon)
22  DHSC (zat) Zuidvogels (zat)
23  ASV’65 (zon) Vriendenschaar (zon)
24  Montfoort (zat) PVCV (zon)