• U bent ingelogd als:

Bekerloting bekend

Geplaatst in Aankondiging/Voorbeschouwing

Acht ploegen moeten dus een extra wedstrijd spelen om op het aantal
van 32  uit te gaan komen.

Deze tussenronde wordt gespeeld op 17 of 18 december
Wedstrijd A: Winnaar  (1) AGB/Kon. HFC 2 – Winnaar (17) LSVV – Diemen
Wedstrijd B: Winnaar (16) Hollandia/WVHEDW – Winnaar (29) Bergen/United/Davo
Wedstrijd C: Winnaar (15) Kadoelen/De Merino’s – Winnaar (2) DCG/Swift
Wedstrijd D: Winnaar (21) Altius/JVC – Winnaar (19) AFC/Castricum

De wedstrijden uit de tweede ronde worden gespeeld op 19 of 20 november.
Eventuele uitwijk naar 23 november
Wedstrijd 1: AGB (zon) – Koninklijke HFC 2 (zon)
Wedstrijd 2: DCG (zon) – Swift (zat)
Wedstrijd 3: JSV Nieuwegein (zat) – FC Breukelen (zat)
Wedstrijd 4: ASV’65 (zon) – EDO (zon)
Wedstrijd 5: Renswoude (zat) – Zeeburgia (zon)
Wedstrijd 10: Arsenal (zon) – FC Aalsmeer (zat)
Wedstrijd 11: AFC’34 (zon) – ZOB (zat)
Wedstrijd 12: ZSGOWMS (zat) – Montfoort (zat)
Wedstrijd 13: Zwaluwen Utrecht’11 (zon) – De Bilt (zat)
Wedstrijd 14: HBOK (zat) – Hercules 2 (zon)
Wedstrijd 15: Kadoelen (zat) – De Merino’s (zat)
Wedstrijd 16: Hollandia (zon) – WV-HEDW (zat)
Wedstrijd 17: LSVV (zon) – Diemen (zon)
Wedstrijd 18: Ajax (zat) – Hoogland (zon)
Wedstrijd 19: AFC (zat) – FC Castricum (zat)
Wedstrijd 20: Atletico Club Amsterdam (zat) – Sv Nieuw Utrecht (zon)
Wedstrijd 21: Altius (zat) – JVC (zon)
Wedstrijd 22: Zaanlandia (zon) – Valleivogels (zat)
Wedstrijd 23: De Zouaven (zon) – Argon (zat)
Wedstrijd 24: De Meern (zon) – Buitenboys (zat)
Wedstrijd 25: Hellas Sport (zat) – Kolping Boys (zon)
Wedstrijd 26: ZAP (zon) – Lopik (zat)
Wedstrijd 27: Eemdijk (zat) – Alkmaarsche Boys (zon)
Wedstrijd 28: Purmersteijn (zon) – Odysseus’91 (zat)
Wedstrijd 29: VV Bergen (zon) – United/Davo (zon)
Wedstrijd 30: RKAV Volendam (zat) – HSV Sport 1889 (zon)
Wedstrijd 31: FC Purmerend (zon) – Abcoude (zon)
Wedstrijd 32: De kennemers (zon) – Sporting Martinus (zon)
Wedstrijd 32: De Kennemers (zon) – Sporting Martinus (zon)
Wedstrijd 33: DWS/Wartburgia – Grashoppers (zon)
Wedstrijd 34: JOS/Watergraafsmeer (zon) – SDO (zon)
Wedstridj 35: De Vecht (zat) – Zuidvogels (zat)
Wedstrijd 36: OSV (zon) – ZSGOWMS (zon)